Mistrzowie Boksu

Michał Cieślak i Mateusz Masternak zdominowali przeciwników! Wspaniałe ciosy –

Michał Cieślak wygrał przez TKO w trzeciej rundzie z niepokonanym jak dotąd Wenezuelczykiem Juanem Diazem. Wielką wygraną odniósł również Mateusz Masternak. Jego poprzedni rywale byli jednak znacznie słabsi niż Michał Cieślak, co było widać od samego początku ich walki. W drugiej odsłonie Wenezuelczyk zaczął ryzykować, ale Polak cały czas doskonale realizował swoją taktykę i nie dawał się zaskoczyć.

Po trzech rundach starcia narożnik Wenezuelczyka postanowił go poddać, widząc ciagle rosnącą przewagę Polaka. Tym samym odniósł on 26. wygraną w swojej zawodowej karierze. Takie samo zakończenie, choć inny przebieg miała walka Mateusza Masternaka z Jean-Jacques Olivierem. Lepiej to starcie zaczął Francuz, jednak Polak popisał się bardzo szczelną defensywą i w końcówce pierwszej rundy zaczął przeważać.

Francuz starał się wywierać nieustanną presję na Masternaku, ale ten świetnie realizował swój plan taktyczny i cały czas dobrze się bronił. Z czasem zaczął wyraźnie przeważać w tej walce, a Olivier stopniowo opadał z sił. W ósmej rundzie Masternak mocnym sierpowym “usadził” rywala i choć ten wstał, to jego narożnik podjął decyzję o poddaniu walki. Tym samym Masternak zanotował zwycięski powrót na ring i 48. wygraną w swojej karierze.

*Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. * *Bądź na bieżąco! * *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *