Sheffield Wednesday

Samobój dekady czy stulecia? Kuriozalny błąd bramkarza! [WIDEO] –

Bramkarz Blackburna otrzymał podanie od kolegi z drużyny i podciął piłkę w taki sposób, że wpadła do siatki za jego plecami. Jego drużyna przegrała 1:3 z Sheffield Wednesday.

Warto obejrzeć nagranie całej sytuacji. Piłkarz Blackburna, podający do Aynsleya Pearsa, nie spodziewał się, że jego drużyna będzie jeszcze bardziej przegrywać.

25-letni bramkarz nie odczuwał presji rywala, ale mimo to popełnił kuriozalny błąd. Próbując wybić futbolówkę dalekim wykopem, trafił w nią nieczysto, co spowodowało, że piłka wpadła za jego plecy.

Anglik próbował jeszcze uratować sytuację, ale było już za późno. “Samobój dekady czy stulecia?

Przecież to jest niemożliwe” – podpisał sytuację profil stacji Viaplay w mediach społecznościowych. Do publikacji załączono wideo z całego zajścia.

Minuta 25 przyniosła klęskę Blackburna z Sheffield Wednesday na ich własnym stadionie. Trzy punkty pozwoliły zwycięzcom uciec ze strefy spadkowej.

Losy utrzymania wciąż są jednak otwarte. Sheffield ma raptem punkt przewagi nad 22. miejscowym Birmingham Krystiana Bielika i dwa nad Huddersfield Michała Helika i Zaka Abbotta.

Na trzecim poziomie rozgrywkowym w przyszłym sezonie z pewnością zagra Rotherham, które po 44. kolejkach ma ledwie 24 punkty.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *