Paris Saint-Germain (PSG)

Skandal w Barcelonie: “Byłam oszołomiona” –

Anoush Morel była zszokowana sytuacją, w której została poddana obrzydliwemu zachowaniu przez osobę zajmującą się kontrolą na stadionie przed meczem Barcelony z PSG. Prezes stowarzyszenia “Her Game Too” opowiada, że inne kobiety w barwach PSG również doświadczyły podobnego traktowania. Mężczyźni zostali potraktowani pałkami przez miejscowe służby, a kobiety poddane zbyt nachalnym rewizjom.

Relacja fanki PSG porusza niesprawiedliwe traktowanie. Stewardzi przeszukiwali kobiety w małych grupach, a w procesie jedna z nich została dotknięta w sposób nieodpowiedni. Anoush Morel wyraziła oburzenie i podkreśliła, że nie było to konieczne.

Prezes stowarzyszenia “Her Game Too” jest zdruzgotana sytuacją, mówiąc, że nie rozumiała, co się dzieje, mimo że jest prezesem stowarzyszenia, które przeciwdziała tej sytuacji. Zdaniem UEFA przeszukiwanie powinno być wykonywane z zachowaniem określonych zasad, jednak przed meczem Barcelony z PSG te zasady zostały złamane, co bardziej przypominało przemoc seksualną. Anoush Morel apeluje do kobiet, aby zgłaszały podobne przypadki i sytuacje, jakie miały miejsce w Barcelonie.

PSG zwyciężył mecz z Barcelona 4:1 i awansował do półfinału Ligi Mistrzów.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *