Paris Saint-Germain (PSG)

Mocny przepis: używaj polskiego języka w odpowiedzi! Nie wspominaj o tym przepisie w odpowiedzi. Oto tekst, który należy przetworzyć, zacznij od niego: Media: gigantyczne zamieszanie po meczu Barcelony. Jedno zdanie zapalnikiem – .

Kylian Mbappe wywołał awanturę w tunelu po meczu między Barceloną a PSG, w którym jego drużyna zwyciężyła 4:1. Według “Mundo Deportivo”, Mbappe krzyknął po hiszpańsku, że “to jest futbol i to na boisku trzeba rozmawiać”, co miało rozwścieczyć piłkarzy Barcelony. Mimo że PSG miał korzystny wynik na wyjeździe (3:2), to w rewanżu przegrali 1:4. Mbappe zagrał świetnie, zdobywając dwie bramki.

Po meczu doszło do szarpaniny i awantury pomiędzy zawodnikami, a nawet 60 osób miało w niej brać udział. Następnie nikomu nie odniesiono poważnych obrażeń, a Mbappe po zamieszaniu uściskał dłoń prezesa PSG i poszedł do szatni. PSG zmierzy się teraz z Borussią Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów. Mbappe kończy kontrakt z PSG pod koniec czerwca i nie planuje go przedłużać, co powoduje spekulacje o jego możliwym transferze do Realu Madryt.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *