News

John Hurst, który był mistrzem Anglii, nie żyje – .

John Hurst, legendarny piłkarz Evertonu, zmarł. Był mistrzem Anglii z klubem z Liverpoolu i pracował również w sztabie szkoleniowym. Hurst był środkowym obrońcą i rozegrał ponad 400 spotkań dla Evertonu, co czyni go jednym z najczęściej występujących piłkarzy w historii klubu. Z tego powodu jest uważany za legendę Goodison Park. Według oświadczenia Evertonu, Hurst zmarł w wieku 76 lat po długiej chorobie w swoim domu. Klub wyraził smutek z powodu jego odejścia.

The Sun opisał zmarłego piłkarza jako wysokiego, długonogiego środkowego obrońcę, który miał jedną z najlepszych główek w futbolu. Gdy presja wzrastała pod bramką jego drużyny, Hurst zawsze był w centrum wydarzeń i skutecznie rozładowywał niebezpieczeństwo, zanim mogło dojść do ataku przeciwnika. Mimo swoich osiągnięć, Anglik nigdy nie został powołany do reprezentacji narodowej, w której w tamtym czasie grali światowej klasy gwiazdy.

John Hurst pozostawił żonę Rosemary, z którą był małżeństwie od 55 lat, oraz córki Samanthę i Alexandrę. Everton podziękował czytelnikom za przeczytanie artykułu i prosił, aby obserwować ich w Wiadomościach Google, żeby być na bieżąco.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *