News

Tragic second half and defeat! Polak’s team in trouble [SUMMARY] – Sport Review

Fatalna druga połowa i porażka! Drużyna Polaka, Cagliari, znalazła się w tarapatach po przegranym meczu z Frosinone. Po pierwszej połowie, zespół Mateusza Wieteski cieszył się z prowadzenia, jednak po zmianie stron gospodarze zadał mu trzy ciosy. Sytuacja Cagliari jest trudna, a wszystko wskazuje na to, że do końca sezonu będzie musiała walczyć o utrzymanie w Serie A.

Cagliari zajmuje 17. miejsce w tabeli włoskiej ligi Serie A, co oznacza, że jest na ostatnim miejscu, które gwarantuje utrzymanie. Drużyna przegania jedynie Weronę, Empoli i Salernitanę. Mecz z Frosinone był szansą na przełamanie złej passy. Pierwszą połowę zakończyli z prowadzeniem po golu Ibrahima Sulemany, jednak po przerwie doszło do zwrotu. Trzy bramki Luki Mazzitelliego, Matiasa Soule i Kaio Jorge sprawiły, że trzy punkty trafiły do gospodarzy.

Cagliari może żałować zmarnowanej szansy, ponieważ wyjazdowy mecz z Frosinone wydawał się dobrą okazją do zdobycia cennych punktów. Obecnie drużyna znajduje się w trudnej sytuacji i będzie musiała stawić czoła trudom, aby utrzymać się w Serie A.

*Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.*

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *