News

Zapraszamy na trening w polskim rodzyńsku! Przewidziane ognisko i pyszne kiełbaski – artykuł w Przeglądzie Sportowym

Polski rodzynek, Michał Knapp, zaprasza wszystkich na swój trening, który odbędzie się w szwedzkim Örnskoldsvik. Knapp jest jedynym Polakiem startującym na międzynarodowym poziomie w lodowej odmianie żużla. Przygotowuje się do mistrzostw Europy oraz eliminacji indywidualnych mistrzostw świata. Na liście startowej znajdują się również zawodnicy z Austrii, Czech, Finlandii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Szwajcarii i Szwecji.

Preparacje Knappa odbywają się w Polsce, gdzie jest jednak trudno znaleźć odpowiednie miejsca do treningów. Wyjazdy do Szwecji są kosztowne i trudne do zrealizowania. Dlatego Polak korzysta z zimowej aury w naszym kraju. Już w najbliższy weekend Knapp będzie trenować w okolicach Radzynia Chełmińskiego, a zaproszenie na trening skierował do swoich kibiców.

W piątek Michał Knapp potwierdził organizację spotkania podczas treningu. Przede wszystkim dla Polaka najważniejsze są eliminacje do IMŚ, które odbędą się 27 stycznia w Örnskoldsvik, oraz mistrzostwa Europy w Sanoku, które odbędą się 24-25 lutego. Knapp ma nadzieję, że sukcesy te przyczynią się do rozwoju ice-speedwaya w Polsce.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *