News

: Widzew Łódź facing major problem, conflicts in the background

Widzew Łódź ma problemy, które składają się na trudną sytuację klubu. Wyniki sportowe są rozczarowujące, a władze klubu nie podejmują działań w zakresie transferów. Dodatkowo, pojawiają się informacje o narastających konfliktach w drużynie. Jeżeli ta sytuacja nie ulegnie poprawie, Widzew Łódź może się spodziewać trudnej rundy wiosennej. Obecnie zespół zajmuje 12. miejsce w tabeli Ekstraklasy i ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Niestety, przegrał ostatnie trzy mecze jesiennej rundy, co wymaga znacznej poprawy formy wiosną. Jednakże, patrząc na sytuację obecną w klubie Widzew Łódź, może być to trudne.

“Gazeta Wyborcza” donosi o niepokojącej sytuacji w klubie Widzew. Zwraca uwagę na fakt, że runda rewanżowa ligi startuje za trzy tygodnie, a zespół wciąż nie został wzmocniony. Jedynym nowym nabytkiem jest słowacki bramkarz Ivan Krajcirik, który miał zastąpić Henricha Ravasa. Jednakże, istnieje niepewność co do jego formy, a dodatkowo doznał kontuzji i będzie pauzować przez kilka tygodni. Nie udało się także pozyskać nowego bocznego obrońcy, który miał zastąpić Patryka Stępińskiego (odejście do Ruchu Chorzów). To jednak nie jedyne problemy. Nie jest jeszcze jasne, czy najlepszy piłkarz drużyny Bartłomiej Pawłowski podpisze nowy kontrakt, który wygasa w czerwcu. Piłkarz oczekuje znaczącego podwyższenia wynagrodzenia, ale według “Gazety Wyborczej” nie ma porozumienia w tej sprawie.

W drużynie Widzewa pojawiają się również problemy w sztabie. Ostatnio z niego odszedł Paweł Frelik, trener mentalny. Daniel Myśliwiec, pierwszy trener Widzewa, mówił w Radiu Widzew, że jeśli Paweł Frelik chce się wypowiedzieć na ten temat, nie ma z tym problemu. Myśliwiec podkreśla, że wszelkie decyzje dotyczące współpracy muszą być uzgodnione przez obie strony. Pojawiają się również coraz głośniejsze doniesienia o konflikcie między trenerem a kierownikiem drużyny Marcinem Pipczyńskim, który jest w sztabie od ośmiu lat.

Widzew Łódź stoi więc przed trudnymi wyzwaniami. Przed nimi rundę wiosenną, w której muszą poprawić swoje wyniki, oraz konieczność rozwiązania wewnętrznych konfliktów w klubie.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *