News

Cristiano Ronaldo’s news sparks a frenzy! [VIDEO] –

Pojawiła się informacja o Cristiano Ronaldo. I się zaczęło! [WIDEO]

Fani Cristiano Ronaldo pokazali, co może oznaczać ich gniew. Po tym, jak Al-Nassr podało informacje o odwołaniu dwóch meczów zaplanowanych w Chinach przez uraz Portugalczyka, kibice się wściekli. Wielu z nich pojawiło się pod hotelem, w którym zameldowany był gwiazdor saudyjskiej drużyny. Bilety na te mecze błyskawicznie się wyprzedały, a ogromny wpływ na to miało oczywiście zainteresowanie przyjazdem Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk doznał jednak urazu, który wyklucza go z gry w najbliższym czasie. Te doniesienia rozwścieczyły część chińskich fanów, którzy czekali, by zobaczyć swojego idola na boisku. W sieci pojawiły się nagrania spod hotelu, w którym przebywali piłkarze Al-Nassr. Głośno skandują oni nazwisko portugalskiego gwiazdora. W pewnym momencie wybucha duży chaos, a służby nie są w stanie zapanować nad sytuacją.

Ostatecznie Al-Nassr poinformowało, że zaplanowane spotkania towarzyskie odbędą się w innym terminie. Klub przekazał, że zwróci kibicom koszty zakupu biletów, a także podróży. Głos w tej sprawie zabrał także sam Cristiano Ronaldo. — Gram od 22 lat i jestem zawodnikiem, który nie ma zbyt wielu kontuzji. — Nie anulowaliśmy meczu, chcemy wybrać nowy termin i wrócić tutaj. Niestety, mam pewien problem, ale to część piłki nożnej i mojego życia — dodał.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *