Polski Związek Piłki Nożnej

Final of the Great Orchestra of Christmas Charity. Auction for a training session and dinner with the Poland national team coach Michał Probierz and the opportunity to watch the Poland – Estonia match from the president’s box at PGE Narodowy – Sports Review

Polski Związek Piłki Nożnej gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W ramach 32. finału WOŚP PZPN przygotował dwie aukcje, w których dla zwycięzców czekają jedyne w swoim rodzaju nagrody. Finał WOŚP odbędzie się już w niedzielę, 28 stycznia. Tym razem środki zbierane będą na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów.

Do akcji włączył się także Polski Związek Piłki Nożnej, który przygotował dwie aukcje. W pierwszej dla zwycięzcy czeka 1,5-godzinny trening z selekcjonerem reprezentacji Polski Michałem Probierzem, wspólny obiad i dedykowana koszulka drużyny narodowej. Co ważne, data i miejsce realizacji nagrody jest do ustalenia. Natomiast stawką drugiej aukcji jest możliwość obejrzenia meczu półfinału barażu o wejście do EURO 2024 z Estonią (21 marca, godz. 20.45) z loży prezesa PZPN Cezarego Kuleszy na PGE Narodowym. Zwycięzca aukcji otrzyma dwuosobowe zaproszenie i będzie mógł przy okazji zwiedzić cały stadion w dniu meczowym.

*Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.* *Bądź na bieżąco!* *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google.*

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *