Sevilla Football Club

Media ujawniają przyczyny tragicznego wypadku. Trzy osoby straciły życie –

Media ujawniły powody tragicznego wypadku samochodowego, w którym zginęło trzech kibiców Sevilli zmierzających na mecz Atletico Madryt — Sevilla. Trener Sevilli Quique Sánchez Flores stwierdził, że mecz ten nie powinien się odbyć. W związku z tym wydarzeniem wszyscy zawodnicy podczas dzisiejszego meczu będą nosić czarne opaski, a klub zwrócił się do hiszpańskiej federacji o uczczenie minutą ciszy.

Wypadek wydarzył się na autostradzie A-4 w pobliżu Santa Cruz de Mudela, gdzie doszło do karambolu z udziałem 13 pojazdów, w tym kilku ciężarówek. Trzy osoby zginęły, a tyle samo jest w stanie ciężkim, a 18 zostało rannych i przewiezionych do szpitala.

W związku z tragedią na miejscu wysłano gwardię, strażaków, karetki pogotowia, oddziały intensywnej terapii i helikopter medyczny. Mecz pomiędzy Atletico Madryt a Sevillą zakończył się zwycięstwem Atletico 1:0, gdzie Antoine Griezmann zmarnował rzut karny, a zwycięskiego gola zdobył Memphis Depay.

Trener Sevilli Quique Sánchez Flores powtórzył, że z jego punktu widzenia mecz ten nie powinien się odbyć, co zostało podkreślone przez media.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *