Świderski

Michał Probierz – kluczowy reprezentant przenosi się do nowego klubu! Wspaniała wiadomość dla trenera –

Jeśli napastnik przejdzie testy medyczne, zostanie wypożyczony do końca sezonu. Można powiedzieć, że zatęsknił za Europą. Już latem był taki temat, ale Charlotte nie zgodziło się go puścić. Dalszy ciąg materiału pod wideo.

I taki ruch właśnie się materializuje. Jak podaje serwis Meczyki, 27-latek jest w drodze do Włoch, gdzie zagra w Hellasie Werona, jeśli przejdzie testy medyczne. Polak ma być wypożyczony do końca sezonu z opcją wykupu. Poprzednie rozgrywki zakończył z 15 trafieniami we wszystkich rozgrywkach.

Świderski to ważny zawodnik reprezentacji, w ostatnich eliminacjach Euro strzelił dwa gole, które przełożyły się na konkretne punkty – w meczach z Albanią (1:0) i Mołdawią (1:1). Jego bilans w kadrze jest imponujący: 28 meczów i 10 goli. Dla Probierza i całej kadry gra Świderskiego w USA była kłopotem, bo po przylocie na zgrupowania kadry z innej strefy czasowej potrzebował czas na aklimatyzację. Jeśli transfer do Hellasu się uda, Probierz będzie miał jedno zmartwienie mniej.

Świderski ma pomóc nowemu klubowi w utrzymaniu. Hellas w tabeli Serie A jest na 16. miejscu, ma 18 pkt, tyle samo co będące w strefie spadkowej Cagliari. *Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. * *Bądź na bieżąco!

* *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *