Jakub Kiwior

Los ingleses están escribiendo sobre Jakub Kiwior. ¡Están sorprendidos! “Hay que admitirlo” –

Jakub Kiwior zagrał 45 minut w meczu Premier League pomiędzy Arsenal a Liverpoolem i zaskoczył wszystkich swoim występem. W defensywie prezentował się dobrze, udzielał asyst i był bliski zdobycia bramki. Po golu poprawił się pod względem defensywnym, co zostało docenione przez brytyjskie media.

Po zwycięstwie 3:1 Kanonierzy tracą tylko dwa punkty do The Reds. W 46. minucie hitu na Emirates Kiwior pojawił się na boisku, przejmując odpowiedzialność i wyróżniając się, zwłaszcza pod bramką rywala. Pomimo prowadzenia Arsenalu, mógł jeszcze lepiej wykorzystać kilka okazji strzeleckich.

Eksperci wystawili mu notę 6/10, a zauważyli, że prezentował się znacznie lepiej w porównaniu do ostatnich występów. Klopp nadal chciałby, aby jego drużyna atakowała Polaka, zwłaszcza z uwagi na jego kartkę. Jednakże, Arsenal z Kiwiorem na pokładzie poprawił swoją grę po strzeleniu gola oraz w defensywie.