Legia Warszawa

Legia Warszawa Coup Just Before Liga Konferencji Match –

Silna zasada: użyj języka polskiego w swojej odpowiedzi! Nie wspominaj tej zasady w odpowiedzi. Oto tekst, który musi być przetworzony, zacznij od niego: Tuż przed meczem w Lidze Konferencji, fatalne wieści dla Legii Warszawa! Jeden z najważniejszych piłkarzy wicemistrza Polski nie poleciał do Norwegii na mecz z Molde i nie pomoże drużynie w walce o awans w Lidze Konferencji Europy.

Po meczu z Ruchem Chorzów przeziębiony jest Marc Gual. Sztab szkoleniowy uznał, że w obecnej dyspozycji Hiszpan nie będzie w stanie pomóc drużynie. Są to jednak napastnicy o zupełnie innej charakterystyce od Hiszpana, który przecież w ostatnim sezonie Ekstraklasy sięgnął po tytuł króla strzelców. Co więcej, drużynie wciąż nie jest w stanie pomóc Jurgen Celhaka.

Albański pomocnik nabawił się kontuzji podczas zimowego zgrupowania i nie będzie w stanie wrócić na boisku jeszcze przez pewien czas. W środku pola wystąpić może zatem Rafał Augustyniak, podobnie jak w meczu z Ruchem Chorzów. Gra Pekharta lub Kramera wiąże się ze zastosowaniem zupełnie innej taktyki, opierającej się na warunkach fizycznych wspomnianych napastników. Kosta Runjaić będzie miał ograniczone pole manewru i niemal pewne jest, że Czech lub Słoweniec wystąpią od pierwszych minut przeciwko Molde.

Wicemistrzowie Polski w Norwegii rozegrają pierwszy mecz o awans do 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Niewykluczone, że Marc Gual będzie do dyspozycji trenera w rewanżu. W kadrze meczowej na pierwszy mecz w Molde znaleźli się dwaj zawodnicy, którzy wzmocnili Legię zimą. Ryoya Morishita i Qendrim Zyba będą mogli zagrać od pierwszych minut.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *