EA FC 24 Ultimate Team

Jakub Kiwior otrzymał wyróżnienie w EA Sports FC 24? Znamy szczegóły –

Znamy szczegóły. Według przecieków, nową kartę z serii Future Stars w EA FC 24 Ultimate Team ma otrzymać Jakub Kiwior. Jest to pierwszy tego typu przypadek w historii, aby polski piłkarz został w ten sposób wyróżniony.

Polak zyska spore wzmocnienia w formie nowej karty, a fakt, że gra w angielskiej Premier League tylko spotęguje przychylne spojrzenie twórców. Będziemy mogli spodziewać się zatem wysokiej noty dla Kiwiora. To prawie pewne.

Przeciek informacji na temat nowej karty Jakuba Kiwiora przekazał za pośrednictwem platformy X rumuński profil FifaTradingRomania. Zajmuje się on publikowaniem ciekawostek, newsów oraz przecieków dotyczących gry EA FC. Możemy być zatem praktycznie pewni, że wyróżnienie twórców gry w kierunku młodego zawodnika Arsenalu okaże się prawdziwe.

Future Stars to lista najzdolniejszych, przełomowych talentów, które nie ukończyły 24 roku życia. Zawodnicy muszą wykazać się dużym potencjałem, ale nie mogą być jeszcze uznanymi światowymi gwiazdami. Tego typu piłkarze nie mogą również zostać dodani więcej niż jeden raz na listę Future Stars.

Co ciekawe, Jakub Kiwior w dniu wyjawienia przecieku przez portale internetowe, obchodził 24 urodziny. Teoretycznie eliminuje to Polaka z możliwości udziału w serii kart Future Stars. Decyzja deweloperów z EA Sports musiała zatem zapaść znacznie wcześniej.

Możemy być więc spokojni o to, że zawodnik Arsenalu nie zostanie pokrzywdzony przez twórców. Warto również dodać, że w historii EA Sports FC (wcześniej FIFA) mieliśmy już jedną nominację polskiego zawodnika do zestawienia “Przyszłych Gwiazd”. Krzysztof Piątek w 2019 r. gdy rozpoczynał swoją przygodę w AC Milanie, był bardzo blisko zdobycia wyróżnienia.

*Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. *
*Bądź na bieżąco! *
*Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

*

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *