Hubert Hurkacz

Fatalne wiadomości przed meczem Huberta Hurkacza. Nieoczekiwany problem –

Hubert Hurkacz rozpoczyna turniej ATP Masters 1000 w Monte Carlo we wtorek. Polak liczy na kolejne sukcesy po zwycięstwie w Estoril. Niestety, pogoda nie sprzyja, a plan dnia jest opóźniony z powodu złej pogody.

Hurkacz po raz pierwszy w karierze wygrał turniej na nawierzchni ziemnej i to był pierwszy w kalendarzu. W Estoril, na turnieju ATP 250, “Hubi” pokonał kolejno Jana Choinskiego, Pablo Llamasa Ruiza, Cristiana Garina i Pedro Martineza. Polak przeniósł się do Monte Carlo po weekendzie, by wziąć udział w prestiżowym turnieju Rolex Monte Carlo Masters.

W zeszłym roku dotarł do trzeciej rundy, gdzie przegrał z Jannikiem Sinnerem. W obecnym turnieju pierwszym przeciwnikiem Hurkacza jest Jack Draper, z którym wcześniej wygrał 2:1. Początkowo mecz miał się rozpocząć o godz.

11 polskiego czasu, jednak niekorzystne warunki uniemożliwiły rozpoczęcie zmagań. Prognoza pogody przewiduje opady deszczu przez cały wtorek i noc z wtorku na środę. Środa zapowiada się jeszcze gorzej z przewidywanymi burzami.

Najlepsza pogoda przewidziana jest dopiero w czwartek.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *