FC Barcelona

PSG nie ustępuje: duże naciski na Barcelonę –

Będą ogromne naciski na Barcelonę. Gavi odejdzie z Barcelony? To dla katalońskiego klubu wręcz niewyobrażalny scenariusz, ale władze PSG nie chcą odpuszczać.

“L’Equipe” donosi o nieustannym zainteresowaniu gwiazdą Blaugrany. Ogromna klauzula nie zniechęca paryżan, którzy chcą, by 19-latek w najbliższych latach grał w Ligue 1. Europejski gigant zdaje sobie sprawę, że może być to inwestycja na lata, która może zacząć się spłacać tuż po finalizacji transferu.

Jeszcze w kwietniu zeszłego roku mówiło się, że właściciel The Blues rozpoczął starania o pozyskanie gwiazdy Barcelony. Obecna umowa wiąże 19-latka z klubem do czerwca 2026 r. Od pewnego czasu w mediach krąży informacja o zainteresowaniu PSG, a teraz pojawiły się nowe wieści. PSG nie zamierza odpuścić.

“L’Equipe” donosi o nieustannej chęci kupienia Gaviego przez PSG. Francuzi zdają sobie jednak sprawę, że transfer na ten moment nie jest realny. Katarskie władze nie zamierzają składać broni i walczyć o wielki talent.

Pomocnym elementem w transferowej układanki może być odejście Kyliana Mbappe. Do tego dziennikarz pisze o ogromnej klauzuli w umowie Gaviego. Ta wynosi aż 1 miliard euro.

FC Barcelona nie chce pozbywać się pomocnika, ale władze PSG i tak chcą rozpocząć negocjacje z otoczeniem Hiszpana, który leczy aktualnie kontuzję naderwania więzadła krzyżowego.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *