Legia Warszawa

Legenda o nowym trenerze Legii i porównanie do Paulo Sousy w Przeglądzie Sportowym.

Sylwester Czereszewski, były piłkarz Legii, wyraził swoje niezadowolenie z wyboru Goncalo Feio na stanowisko trenera warszawskiego klubu. Czereszewski uważa, że Feio, mając silny charakter, może mieć trudności ze sprawdzaniem się w dłuższej perspektywie. Czereszewski krytykuje zachowanie Feio jako trenera Motoru Lublin, sugerując, że szacunek dla innych osób jest ważniejszy niż umiejętności trenerskie.

Mimo to, uznaje, że Feio może być przydatny jako “strażak” wkrótce po zmianie trenera Legii. Czereszewski zauważa, że Feio może mieć trudności z kontrolą swojego wybuchowego charakteru i może napotkać trudności z sędziami. Sugeruje również, że Feio może mobilizować swoich piłkarzy i osiągnąć sukces, ale podkreśla, że obecny termin zmiany trenera niekoniecznie był najlepszy.

Czereszewski negatywnie ocenia dotychczasowe osiągnięcia portugalskich trenerów na stanowiskach w Polsce. Ostrzega, że Legii może być trudno osiągnąć sukces z obecnym składem, ale wierzy, że klub będzie walczył o każdy mecz z Feio jako trenerem. Czereszewski również wskazuje na trudny terminarz gier oraz konkurencję z Lechem i Rakowem, ale wierzy w udany koniec sezonu dla Legii.

Na końcu, trener wyraża wiarę, że pod Feio Legia będzie grała odważnie, bezczelnie i ofensywnie.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *