Pogoń Szczecin

Kibice Ruchu Chorzów pojawili się w Szczecinie. A potem się zaczęło! [WIDEO] –

Później zaczęła się walka! [WIDEO]

Pogoń Szczecin zdecydowanie pokonała Ruch Chorzów 5:0, udowadniając, że chce walczyć o podium ligowe oraz miejsce pozwalające na grę w europejskich pucharach w końcowym etapie sezonu. Portowcy zwyciężyli po bramce Adriana Przyborka, który stał się pierwszym Polakiem z rocznika 2007, który zdobył bramkę w Ekstraklasie.

Kamil Grosicki asystował wychowankowi. Na trybunach emocje były wysokie z powodu kibiców Ruchu. Nagranie z tego momentu zostało udostępnione przez Łukasza Krzyżanowskiego z portalu PogońSportNet.

Uwagę kibiców przykuło także osiągnięcie Adriana Przyborka oraz Efthymiosa Koulourisa. Pierwszy stał się pierwszym Polakiem z rocznika 2007, który zdobył bramkę na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w historii Ekstraklasy, podczas gdy Grek strzelił hat-tricka…

35-latek mocno skomentował przegraną swojego zespołu. — Dla nas każdy mecz jest jak finał, ale szczerze powiedziawszy, ten mecz dzisiaj nie wyglądał jak finał, bo… Szkoda naszych kibiców.

Nie możemy tak grać. My gramy o utrzymanie! — oświadczył bramkarz przed kamerami Canal +.

Ruch pozostał na 17. miejscu w tabeli po porażce i traci obecnie siedem punktów do 15. Korony. Pogoń Szczecin zajmuje czwarte miejsce w tabeli, tracąc pięć punktów do prowadzącej Jagiellonii.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *