Manchester City

Sensacyjne wieści z Hiszpanii! Znaleziono następcę Pepa Guardioli w klubie City –

Według hiszpańskiego portalu Relevo, szkoleniowiec The Citizens, czyli Manchesteru City, nie przedłuży swojego kontraktu, który wygasa wraz z końcem bieżącego sezonu. Hiszpańscy obserwatorzy twierdzą, że klub już szuka następcy, którego styl przypomina Guardiolę. Aktualny kontrakt tego hiszpańskiego trenera wygasa w czerwcu 2025 r., co wskazuje na zakończenie jego dziewięcioletniej przygody z Manchesterem City. Zauważa się, że Guardiola przybył na trzy lata i jest to jego ósmy sezon w zespole.

Według hiszpańskiego dziennikarza, Michel, obecny trener rewelacyjnej Girony, ma zostać następcą Guardioli. Podkreśla się, że Michel jest podobny nie tylko pod względem taktyki, ale też charyzmy, wiedzy o piłce oraz ciężkiej pracy. Zauważa się, że pokazał w Gironie swoje umiejętności, czego efektem jest nie tylko wygrywanie, ale również efektowna i efektywna gra zespołu. Dodatkowo, związek między Manchesterem City i Gironą przez City Football Group sprawia, że przeniesienie Michela z Katalonii do Manchesteru wydaje się bardziej prawdopodobne.

Girona zajmuje trzecie miejsce po 31 kolejkach LaLigi i istnieje wiele wskazówek, że podopieczni Michela zagrają w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *