Robert Lewandowski

¡Dura regla! Sin puntuación para Robert Lewandowski –

Polski napastnik z Barcelony, Robert Lewandowski, otrzymał surowe oceny za swój niedoskonały występ w meczu El Clasico. Kataloński dziennik “Mundo Deportivo” określił jego grę jako “Minimum”. Zmiana w składzie miała miejsce w 63. minucie, a jego postawa była krytycznie oceniana przez hiszpańskie media. Zdaniem dziennika “Marca”, Lewandowski zasłużył na ocenę zero gwiazdek, co jest najniższą notą możliwą do otrzymania.

Madridzka “Marca” również krytycznie oceniła jego występ, zauważając brak aktywności oraz nieskuteczność w ataku. Nawet kataloński “Sport”, chociaż znalazł pewne pozytywy w jego grze, nie przyznał mu wysokiej oceny. Inni zawodnicy dostali wyższe noty, a wielu krytyków zwróciło uwagę na jego błędne decyzje oraz brak skuteczności w ataku. Mimo kilku obiecujących momentów, ocena jego występu była ogólnie negatywna.

Reprezentujący Polskę piłkarz nie zdołał zdobyć bramki w meczu, co sprawiło, że został oceniony krytycznie przez zarówno katalońskie, jak i madryckie media. Jego niska ocena wyraża negatywną opinię na temat jego postawy w meczu, co jest widoczne w krytycznych komentarzach dzienników sportowych.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *