Robert Lewandowski

Michał Probierz speaks about a frustrated Robert Lewandowski. They are already quoting him in Spain –

Michał Probierz został zauważony wypowiedzią na temat sfrustrowanego Roberto Lewandowskiego przez dziennikarzy hiszpańskich mediów. Selekcjoner reprezentacji Polski nie zgadza się z krytyką, jaką spotyka kapitan drużyny narodowej. Probierz apeluje o jedność i wsparcie dla Lewandowskiego przed zbliżającymi się barażami o wejście do mistrzostw Europy. Mówi, że sytuacja klubowa mocno frustruje piłkarza, a te słowa szczególnie przykuły uwagę hiszpańskiej prasy.

Ponadto, wypowiadając się na temat formy Lewandowskiego, Probierz podkreślił, że nie zgadza się z krytyką skierowaną pod jego adresem. Zauważa, że mimo niezłego bilansu bramek i asyst w ligowych rozgrywkach, oczekiwania wobec niego wciąż są bardzo wysokie. Probierz zaleca wspieranie zawodników zamiast krytykowania, szczególnie w kontekście zbliżających się barażów o wejście do Euro.

W kontekście atmosfery panującej wokół reprezentacji Polski, Probierz apeluje o wsparcie dla zawodników i jedność narodową, aby zbudować pozytywny klimat przed zbliżającymi się meczami.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *