NBA Basketball

Syrena i rzut wart wszystko: Hala niemal eksplodowała [WIDEO] –

Niedzielny mecz między Nuggets i Lakers był pełen emocji. Nikola Jokić uzyskał tzw. triple-double, a jego zespół zdołał odrobić 20-punktową stratę i zwyciężyć. Przesądził o tym Jamal Murray, trafiając desperacki rzut ponad Anthony Davisem niemal równo z końcową syreną.

Murray przyznał, że nawet nie widział, że piłka wpada do kosza. Liderem gospodarzy był kandydujący do tytułu MVP Jokić, wspierany przez Michaela Portera Jr. i szczęśliwego strzelca, Murraya. Na stronie Lakers najlepszym graczem był Anthony Davis, który jednak w ostatnich 22 minutach nie odniósł sukcesu. Nuggets odnieśli 10 ostatnich zwycięstw nad Lakers, w tym sześć w fazie play-off.

W rezultacie Cavaliers pokonali Orlando Magic, a New York Knicks zdołały pokonać Philadelphia 76ers. Szczególnie widowiskowa była końcówka meczu Knicks, których gra opierała się na Jalenu Brunsonie. Mecz był emocjonujący, ale Knicks wyszli zwycięsko. Dodatkowe informacje:
– Lakers wygrali w czwartym meczu 1. rundy z Phoenix Suns w 2006 r.
– Miami Heat odniosło zwycięstwo w szóstym pojedynku finału z San Antonio Spurs w 2013.

– Golden State Warriors zwyciężyło w trzeciej potyczce 1. rundy z New Orleans Pelicans w 2015 r.

Kyle Lowry z końcówki: 47,1 s przed upływem regulaminowego czasu to one wyszły na 101:96. Następnie nastąpił kolejny zwrot akcji. Po “trójkach” Jalena Brunsona i Dontego DiVincenzo to nowojorczycy wyszli na prowadzenie. Następnie spudłował Tyrese Maxey, który kilka sekund wcześniej stracił piłkę na rzecz Josha Harta, a OG Anunoby dwoma trafieniami z linii rzutów wolnych ustalił wynik.

“Końcówka była niewiarygodna, szalona, ale nie mieliśmy nic do stracenia” — podsumował Hart.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *