PKO BP Ekstraklasa

PKO BP Ekstraklasy. Oceny z meczów 22. kolejki. Najlepsi i najgorsi piłkarze 22. kolejki –

Kto dostał ósemkę? Kto skończył z tróją? Możesz sprawdzić wszystkie oceny meczów 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy w naszej galerii.

Portowcy otrzymali wysokie oceny za swój występ w meczu z ŁKS. W drugim piątkowym starciu Pogoń Szczecin pokonała 4:2 ŁKS, zdobywając trzecie zwycięstwo wiosenne. Alexander Gorgon, rezerwowy zawodnik, wszedł na boisko w drugiej połowie i strzelił dwa gole, co uczyniło go najwyżej ocenionym graczem meczu.

Jagiellonia nadal zajmuje pozycję lidera, ale w 22. kolejce jedynie zremisowała 1:1 z Ruchem Chorzów, co skutkowało przeciętnymi ocenami dla jej piłkarzy. W meczu Lecha Poznań ze Śląskiem obiecujący mecz zakończył się rozczarowaniem, a Erik Exposito otrzymał ocenę czwórki, co uczyniło go jednym z dwóch najniżej ocenionych graczy wrocławian. Mistrzowie Polski jedynie zremisowali 0:0 z PGE Stalą Mielec, a obrońca Stali Berta Esselink otrzymał ocenę siódemki.

Punkt zdobyty przez ekipę mielecką jest sukcesem, a ich trener Kamil Kiereś ponownie udowodnił, że problemy są po to, by je rozwiązywać. W meczu Puszczy Niepołomice i KGHM Zagłębia Lubin zawodnicy zremisowali 2:2, co skutkowało najwyższymi notami dla napastników obu zespołów.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *