Wisła Kraków

Kosowski kilka słów o reakcji na hejt Kacpra Tobiasza: “To niedopuszczalne” –

Kamil Kosowski ostro zareagował na sprawę Kacpra Tobiasza, twierdząc, że to niedopuszczalne. Kosowski, 52-krotny reprezentant Polski i 3-krotny mistrz Polski z Wisłą Kraków, wyraził swoje zdanie w felietonie dla “Przeglądu Sportowego”.

Kosowski komentując krytykę, która spadła na bramkarza Legii oraz bliskich 21-latka po dwumeczu z Molde w 1/16 Ligi Konferencji Europy. Krytyka dotyczyła również Legii Warszawa, która odpadła z Ligi Konferencji Europy po przegranej z Molde.

Kosowski podkreślił, że norweski zespół był zdecydowanie lepszy od Legii, co obnażyło niedostatki w grze polskiego zespołu. Kosowski zauważył brak skuteczności w ataku Legii oraz wskazał na braki w ustawieniu taktycznym drużyny.

Podkreślił również znaczenie pozycji defensywnego pomocnika w dzisiejszym futbolu. Kosowski wyraził również swoje obawy co do formy Legii w rodzimej lidze, zaznaczając, że walka o mistrzostwo staje się coraz bardziej wyrównana.

Ponadto Kosowski skrytykował krytykę, która spadła na Kacpra Tobiasza, twierdząc, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, a piłkarze nie powinni być narażeni na takie komentarze. Kosowski komentował także mecz Lech kontra Śląsk oraz pozytywne aspekty gry Lecha, podkreślając znaczenie dobrej obrony i bramkarza.

W podsumowaniu, Kosowski wyraził swoje przekonanie co do wzmożonej konkurencji w rodzimej lidze oraz pewnych wahań formy u niektórych drużyn, przewidując możliwe niespodzianki na koniec sezonu.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *