Legia Warszawa

Legia Warszawa ogłasza nowego trenera: Potwierdzenie informacji przez .

Portugalski szkoleniowiec związał się z klubem ze stolicy umową, która będzie obowiązywała do końca sezonu 2024/25. Identyfikujemy Goncalo Feio jako jednego z najlepszych trenerów młodego pokolenia w Polsce, który ma odpowiednie umiejętności, ambicję, wiedzę i talent do prowadzenia zespołów mających wysokie aspiracje. To komunikat Jacek Zielińskiego, dyrektora sportowego klubu, który został zacytowany przez oficjalną stronę Legia.com. Klub ogłosił nowego szkoleniowca jeszcze przed konferencją prasową zaplanowaną na godz.

10.00. 34-letni Portugalczyk został nowym trenerem Legii Warszawa, wiążąc się z klubem kontraktem do końca sezonu 2024/25″ — czytamy w komunikacie. Jacek Zieliński, dyrektor sportowy Legii, podkreślił, że Feio został trenerem w bardzo młodym wieku, ukończył kurs UEFA Pro i zdobył doświadczenie w kilku klubach. Zieliński wyraził również nadzieję, że cechy i idea gry Portugalczyka pozwolą zespołowi uwolnić jego potencjał i tchnąć nową energię.

Dyrektor sportowy bardzo zależy na poprawie obecnego miejsca w tabeli oraz stałym rozwoju drużyny i zawodników. Związek szkoleniowca z klubem został zawarty do końca sezonu 2024/25, co daje Feio dobry czas na realizację swoich planów oraz rozwijanie środowiska, w którym pracuje. Legia Warszawa szybko przystępuje do pracy i przygotowań do najbliższego meczu, a Zieliński wyraził nadzieję, że nowy trener przyczyni się do poprawy wyników zespołu.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *