Legia Warszawa

Ironiczny komentarz Bońka po zwolnieniu Runjaicia. “Tylko w Polsce” –

“Tylko w Polsce” We wtorek piłkarskim podwórkiem w Polsce wstrząsnęła informacja o tym, że Kosta Runjaić został zwolniony z Legii Warszawa. Na siedem kolejek przed końcem sezonu Ekstraklasy Wojskowi podjęli zaskakującą decyzję i w miejsce Chorwata zatrudnią Goncalo Feio. “A to ciekawe.

Myślę, że tylko w Polsce dyr. — Chcę podziękować wszystkim, z którymi spędziłem czas w Warszawie. To tyczy się wspaniałego sztabu, zawodników, zarządu i wszystkich pracowników Legii, ale też wspaniałych mieszkańców stolicy i kibiców Legii.

Życzę wszystkim, by w pozostałych meczach się zjednoczyli i osiągnęli maksymalne wyniki prowadzące do sukcesu Legii. Jestem szczery i mogę przyznać, że to boli — zakończył Niemiec, którego w Warszawie ma zastąpić Goncalo Feio. Portugalczyk trenował w ostatnim czasie pierwszoligowy Motor Lublin, a przed laty był w Legii asystentem Henninga Berga.

W minionej kolejce Legia zremisowała z Jagiellonią Białystok 1:1 i w ligowej tabeli zajmuje piąte miejsce ze stratą trzech punktów do trzeciego Lecha Poznań. Legia Warszawa w oficjalnym komunikacie poinformowała, że nowego trenera przedstawi w środę, 10 kwietnia, o godz. 10 podczas konferencji prasowej na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3.

*Opracował: Marcin Gałązka*
*Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. *
*Bądź na bieżąco! *
*Obserwuj*
*nas w Wiadomościach Google.

*

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *