Iga Świątek

Aryna Sabalenka faworytką w królestwie Igi Świątek. Ostrzeżenie –

Ostrzeżenie

Wielkimi krokami zbliżają się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, a wraz ze zbliżającą się imprezą pojawiają się spekulacje dotyczące tego, kto może w tym roku wygrać tenisowy turniej olimpijski wśród pań. Aktualnie wymienia się dwie faworytki, Igę Świątek i Arynę Sabalenkę.

Jak się okazuje, to tej drugiej eksperci dają większe szanse na zdobycie złotego medalu. Z badań wynika, że w oczach ekspertów i analityków większe szanse na triumf ma Białorusinka.

Nadal do końca nie jest pewne, czy Aryna Sabalenka w ogóle pojawi się na paryskich kortach w trakcie Igrzysk. W ostatnim czasie pojawiały się sensacyjne doniesienia o wykluczeniu Białorusinki w związku ze złamaniem zasad neutralności.

A przypomnijmy, że wiceliderka rankingu WTA może wystąpić w nadchodzących IO jedynie jako “neutralny sportowiec”. Wiceliderka ma już za sobą pierwsze spotkanie.

Sabalenka zameldowała się w ćwierćfinale, po tym jak Badosa skreczowała przy stanie 6:7(4), 6:4, 3:3. Planowo nasza zawodniczka ma się pojawić na korcie o godzinie 17:00.

*Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. * *Bądź na bieżąco!

* *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *