News

: Włoski gigant nieustępliwy w sprawie Jakuba Kiwiora, jednak napotyka na opór

AC Milan nieustannie próbuje pozyskać Jakuba Kiwiora z Arsenalu w trakcie styczniowego okna transferowego. Jednak na drodze trafiają na pewne przeszkody. Chociaż włoski klub ma zainteresowanie innymi graczami na pozycji obroncy, to transfer Polaka stanowi główny problem. Media we Włoszech bardzo piszą na ten temat, ale angielskie media nie poświęcają mu wiele uwagi. Wydaje się, że Arsenal nie chce puścić Kiwiora, z czym jest zgodny trener Mikel Arteta, który nie chce osłabiać składu przed drugą częścią rozgrywek.

Mimo to, “Corriere dello Sport” informuje, że AC Milan nie traci nadziei na pozyskanie Polaka. Klub włoski chciałby wzmocnić rywalizację w obronie, a Kiwior jest jednym z czterech potencjalnych kandydatów do transferu. Pozostali to Trevoh Chalobah z Chelsea, Clement Lenglet z Aston Villi i Lilian Brassier z Brestu. Jednak każdy z tych graczy może być zbyt kosztowny, dlatego Milan prosi o możliwość wypożyczenia Kiwiora. Jednak napotyka na opór, ponieważ jeśli Arsenal w ogóle rozważałby oddanie Polaka, to tylko w ramach trwałego transferu.

Milan liczy na to, że im bliżej zamknięcia okna transferowego, tym większe szanse, że Arsenal zmieni swoje stanowisko. Obecnie nie ma żadnych sygnałów, że Arsenal chce się pozbyć Kiwiora. AC Milan musi więc czekać i mieć nadzieję, że sytuacja się zmieni.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *