Wisła Kraków

Wisła Kraków continues to move away from returning to the Ekstraklasa. “Problems are accumulating” –

Kumulują się problemy w Wisły Kraków. Po kontuzji Angela Rodado, teraz również Goku Roman wypadł na parę tygodni, co tylko pogłębia kłopoty drużyny – mówi Radosław Majdan w “Przeglądzie Ligowym”. Niestety, Wisła przegrała dwa ostatnie mecze z rzędu i spadła na siódme miejsce w Fortuna 1.

Lidze. Dodatkowo, w starciu z Motorem Lublin (1:3), doznała straty w postaci Romana. Drużyna walczy o powrót do PKO BP Ekstraklasy, ale na razie wyniki nie spełniają oczekiwań kibiców.

Albert Rude musi również radzić sobie z porażkami, a ostatnio drużyna przegrała z Chrobrym Głogów (2:3) i ponownie z Motorem Lublin (1:3). Dodatkowo, Roman doznał kontuzji i będzie pauzował przez cztery tygodnie, co stanowi kolejny cios dla zespołu. Mimo trudności, fani Wisły są obecni na finałowym meczu Pucharu Polski z Pogonią Szczecin na PGE Narodowym.

Ich wsparcie jest ogromne, co zauważa Radosław Majdan. Wiadomo, że 100 tys. kibiców Wisły zgłosiło się, aby wesprzeć swoją drużynę w Warszawie.

Następny mecz Wisła Kraków rozegra z Wisłą Płock 13 kwietnia o godzinie 17:30. **Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. ** **Bądź na bieżąco!

** **Obserwuj nas w Wiadomościach Google. **

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *