Wisła Kraków

Strefa fana Legii Warszawa: Jarosław Królewski wspiera klub swoim gestem pieniężnym

Licytacja i duża kwota dla kibica Legii

Jarosław Królewski, prezes Wisły Kraków, zdecydował się na szczególny gest i wystawił na licytację pięć biletów VIP na zbliżający się finał Pucharu Polski. Kwota z licytacji zostanie w pełni przekazana kibicowi Legii Warszawa, Danielowi Popowiczowi. Prezes Królewski poinformował o całej akcji za pośrednictwem platformy X. “Potrzebuje nieco pomocy.

Zaczynamy, więc licytację pięciu biletów z mojej puli na mecz Pucharu Polski na Stadionie Narodowym” napisał prezes Królewski na platformie X, ujawniając kwotę, od której sam rozpoczął licytację: 1906 zł. Sama kwota nie jest przypadkowa, bo początki Białej Gwiazdy sięgają właśnie 1906 r.

Na przebicie licytacji nie trzeba było długo czekać. “1948 zł od kibica Pogoni” — dodał Daniel Trzepacz, dziennikarz związany z Pogonią Szczecin. Po kilku godzinach kwota licytacji sięgała już jednak 7 tys.

zł. “Organizujemy zrzutkę na zatrudnienie opiekuna wspierającego panią Basię w opiece nad Danielem oraz regularne zabiegi rehabilitacyjne dla Daniela. Wielki finał Fortuna Pucharu Polski już 2 maja w czwartek. Na PGE Narodowym w Warszawie Pogoń Szczecin zmierzy się z Wisłą Kraków.

Do tej pory Wisła sięgała po to trofeum cztery razy, a Pogoń zero. *Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. * *Bądź na bieżąco! * *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google.

*

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *